Halloweenská soutěž

Halloween at my school

Halloween at my school is a tradition that happens every year. A lot of students get dressed in their costumes. The teachers give us candy and give special rewards to the students that have costumes. There is also a contest of the best costume and students take pictures with each other.

Mikuláš Whalen, 2. C

Hallowenská soutěž

V letošním roce jsme již tradičně na naší škole slavili svátek Halloween. Co však bylo nové? Letos poprvé jsme uspořádali soutěž o nejlepší masku. Úkolem soutěžících bylo vyfotit se v masce v prostorách školy. Soutěžní fotografie byly uveřejněny na facebookových stránkách školy. Autoři fotografií, které získaly do 6. 11. 2017 největší množství hlasů, byli oceněni strašidelnými cenami. Na prvním místě se umístil Alexandr Trojan z 3. A se 182 hlasy, na druhém místě byly díky společné fotografii žákyně třídy 4. B Sandra Kuncová, Andrea Bulíčková a Petra Bednářová s 83 hlasy a na třetím místě se umístila žákyně třídy 1. B Adriana Pasiarová s 37 hlasy. Všem zúčastněným děkujeme.

Mgr. Jana Srbová