banner_web_SA-5

Licence Office 365 ProPlus umožňuje instalovat Office až na 5 různých zařízení.

Jsou podporována následující zařízení:

• Osobní počítač s operačním systémem Windows 7 a novějším – instaluje se Office 2013 (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Skype pro firmy a InfoPath). Instaluje se z portálu Office 365.
  • Počítač Mac s Mac OS X 10.6 a novějším. Instaluje se Office for Mac 2011 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote). Instaluje se z portálu Office 365.

Podmínky použití

Licenci Office 365 ProPlus mají přiřazenu zaměstnanci a studenti vždy na aktuální školní rok.

Pokud ztratíte status studenta či zaměstnance, tak ztrácíte i licenci Office 365 ProPlus.

Každý den se snaží nainstalovaný Office připojit na servery Microsoftu a ověřit, zda máte stále přidělenu licenci. Pokud se nepodaří 30 dní ověřit licenci, tak již dále nebude možné upravovat dokumenty.

Office pro mobilní zařízení (iPhone, iPad či telefony s Androidem) je zdarma od 11/2014 (tyto instalace se nepočítají do limitu 5 instalací.)

Přihláška ke stažení

• Přihláška pro přidělení licence Office 365 je dostupná ke stažení zde.
  • Přihlášku vytiskněte, vyplňte a podepsanou odevzdejte v kabinetě č. 216 (prof. Kratina a Němec).
  • Vyčkejte na zaslání přihlašovacích údajů na Vaší emailovou adresu.

Návod pro instalaci

• Přihlaste se na portálu Microsoft Office 365.
  • Po přihlášení přejděte do sekce Nastavení služeb Office 365 a zde pak v levé části naleznete odkaz Software.
  • Nyní si v levém menu vyberte Office.
  • Kliknutím na tlačítko Nainstalovat zahájíte stahování instalačního balíčku.
  • Instalační balíček po stažení spusťte a postupujte dle instrukcí průvodce instalací.