Obory vzdělání

Obory vzdělání pro 1. - 3. ročník ve školním roce 2017/2018

63-41-M/02 Obchodní akademie

zaměření: Sportovní management Učební plán ke stažení zde.

Absolventi tohoto oboru najdou uplatnění především v manažerských pozicích v tělovýchovných organizacích, profesionálních sportovních klubech, cestovních kancelářích, reklamních agenturách pro tělesnou výchovu a sport, nebo mohou pokračovat ve studiu na vysokých školách především sportovního a ekonomického zaměření.

63-41-M/02 Obchodní akademie

zaměření: Klasická obchodní akademie. Učební plán ke stažení zde.

Absolventi mají možnost najít uplatnění na úrovni středního managementu ve výrobní, obchodní a podnikatelské sféře i ve státní správě nebo pokračovat v dalším vzdělávání na vysokých školách, především s ekonomickým nebo právním zaměřením.

78-42-M/02 Ekonomické lyceum Učební plán ke stažení zde.

Tento flexibilní obor vzdělání je určen absolventům základních škol, kteří ještě nemají jasnou představu o své profesní orientaci, a umožňuje žákům formou volitelných předmětů ve 3. a 4. ročníku přizpůsobit si studijní plán i maturitní zkoušku svým představám.

Obory vzdělání pro 4. ročník ve školním roce 2017/2018

63-41-M/02 Obchodní akademie. Učební plán ke stažení zde.

78-42-M/02 Ekonomické lyceum. Učební plán ke stažení zde.