Krajské kolo soutěže finanční gramotnost 2020

Naši žáci se probojovali do krajského kola soutěže Finanční gramotnost, které se konalo dne 23. 3. 2021. Toto kolo mělo dvě části. Nejdříve museli žáci vytvořit prezentaci na zadané téma: "Jak byste se chtěli učit o financích u vás na škole?"

Tuto prezentaci museli odevzdat nejpozději do 18. března. V úterý 23. března pak proběhlo samotné krajské kolo. Účastníci nejdříve vypracovali test. K výsledkům testu bylo připočteno i hodnocení prezentací. Z tohoto pak vznikl konečný výsledek. Vše probíhalo v programu Microsoft Teams a Forms. Naši žáci měli nejdříve drobné problémy s otevřením testu, ale to brzo vyřešili, a zbytek soutěže proběhl již v pořádku.

I přesto, že se naši žáci neprobojovali do celostátního kola, jim chci moc poděkovat za účast v celé soutěži. Opravdu se moc snažili, aby dobře reprezentovali naši školu v online soutěži i na úkor svého volného času.

Poděkování patří: kapitánu Ondřeji Kauckému ze třídy 3. D, Aleši Charvátovi ze třídy 3. C a Ivě Kadlecové ze třídy 3. B.

Ing. Veronika Tučková