Úspěch v soutěži Ekonomický tým

Dne 24. 9. 2015 se naši studenti zúčastnili krajského kola soutěže Ekonomický Tým 2015.

Soutěž se skládala ze dvou částí - ústní prezentace na přidělené téma bez využití internetových či jiných zdrojů a ze znalostního testu. Znalostní test se skládal z ekonomiky, účetnictví a všeobecného přehledu. Zkouška obsahovala 60 otázek. Studenti si ji pode svých znalostí rozdělili a poté společně zkontrolovali. Na test měli 60 minut.

Ústní prezentace se hodnotila podle splnění tématu, rozsahu a způsobu prezentace. Na prezentaci měli žáci 30 minut přípravu, při které pracovali jen se svými znalostmi. Samotná prezentace pak trvala 10 minut. Zúčastnili se jí všichni členové týmu.

Naší školu reprezentovali Gabriela Voršilková, Ľudovít Sokol a Jan Chalupa ze třídy 4. B.

V soutěži získali bodové ohodnocení 82, které nakonec stačilo na skvělé 2. místo.