2. místo v krajském kole soutěže Ekonomický tým 2014

Dne 6. října 2014 se konalo na OA Dušní, Praha 1 krajské kolo soutěže Ekonomický tým 2014.

Soutěž měla dvě části:

-          znalostní test z ekonomiky, účetnictví a informačních technologií,

-          ústní prezentace na dané ekonomické téma s využitím internetu.

Test obsahoval 75 otázek. Studenti při něm pracovali jako tým a fantasticky se doplňovali. Při ústní prezentaci se hodnotilo podle předem stanovených kritérií obsah, zpracování tématu a způsob prezentace. Společná příprava prezentace trvala 30 minut, vlastní prezentace 10 minut a aktivně se jí zúčastnili všichni členové týmu.

Naši školu reprezentovali žáci 4. B Petr Mandera, Patrik Marek a Artur Kretin. Kluci ukázali, že jsou skvěle sehraný tým, který v soutěži získal celkový počet bodů 110. Toto bodové ohodnocení je vyneslo na úžasné 2. místo. Nechali za sebou dalších pět obchodních akademií, jako např. ČAO Resslova, OA Heroldovy sady, OA Vinohrady a další.

diplom.eko.2014.4B

Blahopřejeme