Soutěže

Krajské finále v basketbale

Obchodní akademie Kubelíkova a její sekce basketbalistů opět potvrzuje vysoké kvality a postupuje do republikového finále, které se uskuteční v Jindřichově Hradci. Krajské finále v Teplicích proběhlo zcela v naší režii a všechny soupeře jsme převálcovali. Finálovým turnajem to letos končit nemusí, protože v kategorii 2001 a mladší můžeme postoupit na Mistrovství světa v Řecku. Máme si koupit nové plavky? :-) Gratulace!!!!

Mgr. František Hoffmann

basketbal.kraj.18

Soutěž Time Project 2018

Noční soutěž Time Project se blíží!

timeproject
www.timeproject.org

Stejně jako v loňském roce se i letos zúčastníme soutěže Time Project. Pokud Vám již bylo 18 let, můžete se přihlásit.

Číst dále: Soutěž Time Project 2018

Středoškolský atletický pohár

OA Kubelíkova se 5. 10. 2018 zúčastnila Středoškolského atletického poháru, který se konal na Strahově. Žákyně 1. - 4. ročníků byly rozděleny do jednotlivých disciplín, ve kterých nebylo důležité umístění, ale výkon, který byl hodnocen body. Celkový počet bodů naší škole stačil na krásné 2. místo v Praze.

Všem účastnicím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy :-)

atletika.18.jpg

Štafetový maraton

OA Kubelíkova se 10. 10. 2018 zúčastnila studentského štafetového maratonu "Dělej, co tě baví" ve Stromovce. Devět žáků běželo úsek dlouhý 4,2 kilometru. Desátý úsek běžel pedagogický pracovník. Akce měla doprovodný program, který se týkal bezpečnosti běžců na silnici, prezentace cestovatelských zážitků, soutěží.

Počasí nám dopřálo krásný slunečný den a všichni závodníci si proběhnutí v parku užili, včetně pedagogického pracovníka.:-)

Mgr. František Hoffmann

stafetovy.maraton.jpg