26. Mezinárodní veletrh fiktivních firem

I v letošním školním roce naše škola Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 umožnila žákům třetích ročníků zvolit si velmi zajímavý předmět Fiktivní firma. V rámci tohoto předmětu jsme se 17. 3. – 18. 3. 2021 zúčastnili 26. Mezinárodního veletrhu fiktivních firem v Praze.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci nejen v ČR, ale i v celém světě byl uskutečněn pomocí on-line platformy Microsoft Teams. Myslím, že i v letošním roce si veletrh udržel svou vysokou úroveň a byl pro nás žáky velmi přínosným. Rád bych tímto poděkoval všem, kteří se podíleli na organizaci této akce, a bez nichž by se nemohla uskutečnit, zejména žákům firmy Antre, s. r. o. z Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady, kteří pro nás veletrh zorganizovali. Velmi si vážím možnosti podílet se na praktické ukázce fungování a vedení fiktivní firmy.

Tento rok se naše fiktivní firma Vask, s. r. o. zabývala nabídkou a zprostředkováním adrenalinových zážitků. Na mezinárodním veletrhu fiktivních firem se naše firma umístila v kategorii „Nejlepší firma veletrhu“ na celkovém 25. místě z 61 hodnocených fiktivních firem. V kategorii „Nejlepší katalog“ na 17. místě z celkového počtu 56 hodnocených katalogů. V kategorii „Nejlepší prezentace“ na 18. místě z celkového počtu 47 hodnocených prezentací.

Pamětní list ke stažení.

Marek Jadrný
ředitel fiktivní firmy Vask, s. r. o.