Vánoční zpívání

Dne 19. 12. 2019 se o velké přestávce v 1. patře školy uskutečnila akce Vánoční zpívání. Do této akce se zapojila 1. C, 2. A, 2. B, 2. C a 2. D. Studenti svým spolužákům postupně zazpívali vánoční koledy v anglickém, německém, ruském a španělském jazyce. Poté vystoupily sólistky – Namu a Monika z 2. A. Závěr akce patřil Luboši Machkovi, který zahrál a zazpíval jednu z nejznámějších českých koled. Přihlížející studenti se spontánně zapojovali do akce, zpívali s námi a tleskali do rytmu. Bylo vidět, že je to baví. Myslím, že tato akce dokázala vytvořit příjemnou atmosféru a naladit studenty na přicházející vánoční svátky.

Chtěla bych poděkovat profesorkám naší školy za přípravu studentů na jednotlivá vystoupení, jmenovitě prof. Hapalové, Kyselé, Outratové a Křenkové. Velké poděkování patří prof. Machkovi, který vystoupení hudebně doprovázel, hrál na kytaru a zařizoval vše ohledně ozvučení akce.

Za organizaci akce: Ladislava Marešová

vanocni.zpivani.19