Hry bez hranic

Hry bez hranic

Cannot find folder inside folder
Admiror Gallery: 3.0
Server OS:Apache/2.2.16 (Debian) PHP/5.3.3-7+squeeze25 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.16 OpenSSL/0.9.8o
Client OS:Unknown
PHP:5.3.3-7+squeeze25

 

Žáci druhého ročníku na Obchodní akademii Kubelíkova zahájili Hry bez hranic. Třídy si asi deset dní před projektem vylosovaly a následně pak představovaly a reprezentovaly naše sousední státy - Slovensko, Rakousko, Německo a Maďarsko. První den, ve středu 20. 6. 2012 se každá třída rozdělila do dvou skupin. Skupiny připravovaly překrásné informační plakáty o své vylosované zemi. Když vypracovaly plakáty, začaly tvořit kvizy pro ostatní ,,týmy“. Všechny skupiny musely také vymyslet hru, která bude tématická k dané zemi.

Druhý den ráno se začalo nástupem a „přehlídkou“ zemí. Následně se začaly připravovat hry. Museli jsme například přeskakovat Berlínskou zeď, válčit ve 2. světové válce, házet maďarskou čabajkou do Balatonu, a nebo lyžovat v rakouských Alpách. Všichni jsme si užili mnoho zábavy a byli jsme vyčerpáni z „krvavých bojů“. Mezi jednotlivými týmy vládla velká rivalita - každý touží po výhře.

Poslední den našich her jsme se sešli v 9 hodin ráno v určených třídách. Následovala poslední část našich krutých bojů. Zasedli jsme na svá místa a začali řešit kvizy, které byly připraveny od ostatních skupin. Otázky v kvizu byly mnohdy záludné a daly nám zabrat. Nakonec jsme se s tím poprali.


Nyní se chystáme na nástup s vyhlášením výsledků. Kdo z nás tedy zvítězil?


Německo (2.A + C), Maďarsko (2.B), Rakousko (2.E), Slovensko (2.D)

Zpracovala třída 2.B