Dotazník pro žáky 2-4. ročníků

Ahoj, pokud čteš tyto řádky, znamená to, že věnuješ pozornost prosbě nás studentů o vyplnění krátkého dotazníku zaměřeného mj. na to, jak si středoškoláci vybírají vysoké školy. A už za to ti patří dík! Dobře totiž víme, že se na tebe teď z e-mailové schránky valí všelijaké školní povinnosti. Vyplňování, ale můžeš brát jako takovou „prokrastinační" pauzu.

Ačkoliv ne příliš dlouhou, nezabere ti to víc než deset minut. Zároveň tě chceme ubezpečit, že dotazník je anonymní, nebudeme se tě ptát na jméno ani na název školy.

A teď to hlavní. Vyplněním dotazníku pomůžeš nejen nám (potřebujeme kredity, chápej), ale i sobě. Institut sociologických studií Univerzity Karlovy využije poznatky vzešlé z tohoto výzkumu při plánování akcí, které budou mít za cíl umožnit středoškolákům zorientovat se v sociálních vědách a sociologii zvláště, nabídnout vítaný vhled do univerzitního prostředí či pomoci s výběrem vysoké školy obecně. Tak s chutí do toho! Těšíme se na každý, nejpozději do konce dubna vyplněný, dotazník.

DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ NALEZNETE ZDE

Děkujeme za trpělivost a přejeme pevné zdraví

Jakub Steiger
Koordinátor vnějších vztahů