Obchodní akademie Kubelíkova

Dny volna 26. a 27. října 2020

Dny 26. a 27. října 2020 jsou podle vládního nařízení stanoveny jako volné dny.

Distanční výuka podle upraveného rozvrhu se bude uskutečňovat do pátku 23. října 2020.

V týdnu od 26. října do 30. října 2020 distanční výuka neprobíhá.

Úřední hodiny školy

Ve dnech 26. a 27. října 2020 jsou úřední hodiny školy: 9:00 – 12:00 hodin.

Ve dnech 29. a 30. října 2020 je budova školy uzavřena, kontakt na telefonním čísle 773 269 272,  725 834 356, e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Distanční výuka od 5. října 2020

Na základě nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy bude od 5. října 2020 probíhat distanční výuka.

Žákům je redukován od 5. října 2020 rozvrh a na základě Příkazu ředitelky školy jsou povinni účastnit se online výuky dle vyznačení v suplování v informačním systému Bakaláři. Online vyučovací hodiny jsou označeny písmenem O a číslem učebny (např. O111 ).

V případě neúčasti žáka na těchto online vyučovacích hodinách jsou zletilí žáci a zákonní zástupci nezletilých žáků povinni omluvit absenci třídnímu učiteli v souladu se Školním řádem.

Příkaz ředitelky školy - distanční výuka ke stažení

Nařízení HSHMP ke stažení

Informace Hygienické stanice Praha ohledně řešení výskytu COVID-19 ve školách

Informace HSHMP ke stažení.

V pátek 25. září 2020 je běžná výuka.

Opatření ředitelky školy - karanténní opatření ve třídě 4. B

Opatření ředitelky školy ke stažení.

Příkaz ředitelky školy

Příkaz ředitelky školy - Zásady distančního studia

Příkaz ředitelky školy ke stažení

Microsoft Teams - rychlá příručka

Jak pracovat s Microsoft Teams z pohledu studenta

Mimořádné opatření MZ ČR

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR je od pátku 18. září 2020 zakázán všem osobám pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, mj. ve všech vnitřních prostorách škol.