Obchodní akademie Kubelíkova

Informace pro uchazeče a jejich zákonné zástupce

Všem uchazečům, kteří konají JPZ 8. června 2020 na naší škole, je vstup do budovy školy umožněn od 8:00 hodin.

Uchazečům z rizikových skupin je umožněn vstup do budovy školy od 7:45 hodin.

Dalším osobám je v tento den zakázán vstup do budovy školy.

Je bezpodmínečně nutné, aby si uchazeči s sebou přinesli:

• podepsané Čestné prohlášení o neexistenci virového infekčního onemocnění,

v případě, že uchazeč nepředloží v souladu s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění před prvním vstupem do budovy a neexistuje žádná možnost, jak by toto prohlášení mohl před zahájením přijímacího řízení dodat, NEMŮŽE BÝT do budovy na vykonání přijímacího řízení VPUŠTĚN. Pokud po té dodá do tří dnů písemnou omluvu řediteli školy, může být zařazen na náhradní termín přijímacího řízení,

• pozvánku a pomůcky, které jsou uvedené na pozvánce,
  • průkaz totožnosti, což je doklad, který je veřejnou listinou, v němž je uvedeno jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu a z něhož je patrná i podoba,
  • popř. podepsanou propustku.

Sdělení pro žáky 1. - 3. ročníku

9. – 19. června - dobrovolné konzultace z jednotlivých předmětů po vzájemné dohodě s vyučujícím

19. června – uzavření klasifikace za 2. pololetí školního roku 2019/2020

23. června – pedagogická rada za 2. pololetí školního roku 2019/2020

23. – 26. června – dobrovolné třídnické hodiny po vzájemné dohodě s třídním učitelem

30. června - vysvědčení a ukončení školního roku 2019/2020

Tabulka rozdání vysvědčení 30. 6. 2020 ke stažení.

Během pobytu žáků ve škole platí epidemiologická opatření - ke stažení zde.

Každý žák při vstupu do školy musí odevzdat Čestné prohlášení - ke stažení zde.

Sdělení maturantům

Aktualizace ze dne 27. 5. 2020

Ve dnech 1. a 2. června 2020 se dle rozpisu uskuteční didaktické testy.

Všichni maturanti odevzdají u vstupu do školy Čestné prohlášení - ke stažení zde.

Maturanti se dostaví do učeben dle pozvánky 30 minut před začátkem testu, maturanti, kteří se řadí do skupiny osob s rizikovými faktory, mohou přijít 45 minut před začátkem testu.

Maturanti budou mít s sebou povolené pomůcky a dostaví se ve společenském oděvu.

Jednotné zkušební schéma společné části MZ ke stažení.

Ukončování vzdělávání žáků 4. ročníku ve školním roce 2019/2020 – jaro 2020 ke stažení.

Ochrana zdraví na SŠ u písemných a ústních MZ ke stažení.

Dodatek č. 1 k příkazu ředitele školy č. j. OAK/442/2019 ze dne 26. 9. 2019 ke stažení.

Dodatek č. 2 k příkazu ředitele školy č. j. OAK/442/2019 ze dne 26. 9. 2019 ke stažení.

Důležité informace

Termíny maturitních a přijímacích zkoušek na stránkách MŠMT.

Hodnocení žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Příkaz ředitelky č.j. OAK/157/2020 - Hodnocení žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020 ke stažení.

Vyhláška MŠMT k hodnocení 2. pololetí 2019/2020.

Ochrana zdraví a provoz školy do konce školního roku 2019-2020

Příkaz ředitelky č. j. OAK/158/2020 - Ochrana zdraví a provoz školy do konce školního roku 2019-2020 ke stažení.

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění ke stažení.

Ochrana zdraví a provoz středních škol pro období přípravy na maturitní zkoušku ke stažení.

Rozpisy konzultací pro 4. ročníky

Rozpisy konzultací pro 4. ročníky ve dnech 18. 5. - 19. 5. 2020.

Rozpis ke stažení zde. (aktualizace dne 14. 5. 2020)

Konzultace pro maturanty jsou dobrovolné. Bližší informace ohledně epidemiologických opatření budou na webu vyvěšeny v průběhu příštího týdne.

Vyhláška MŠMT k hodnocení 2. pololetí 2019/2020.

Informace pro uchazeče a maturanty

Článek "MATURITY, ZÁVĚREČNÉ A PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY: JAK TO LETOS BUDE?" na stránkách MŠMT.

Důležité upozornění

Vzhledem k vyjádření Bezpečnostní rady státu je Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37 počínaje středou 11. 3. 2020 do odvolání uzavřena.

Příkaz ředitelky školy v celém znění ke stažení.

Informace k organizaci MZ a JPZ na stránkách MŠMT

Žáci, kteří si potřebují vyzvednout z šatní skříňky ve škole osobní věci nebo studijní materiály, se spojí telefonicky (725 834 356, 222 119 221) se studijním oddělením, kde obdrží bližší informace.

Ředitelka školy žádá zákonné zástupce žáků a pedagogy, aby se řídili pokyny ošetřujícího lékaře nebo hygienické stanice a dále platnými opatřeními a předpisy.

Dále sledovali odkazy:

Aktualizace dne 5. 5. 2020:

Úřední hodiny školy jsou denně v pracovních dnech od 9 - 12 hodin.

Informace vedení školy

Nejprve bychom chtěli poděkovat za spolupráci všem žákům, rodičům a učitelům v této mimořádné situaci.

Žákům a učitelům, kteří se zapojili do dobrovolnické práce, velice děkujeme.

1. Všechny mimoškolní akce jsou do konce školního roku zrušeny.

2. Volby do školské rady jsou prozatím pozastaveny.

3. Odborné praxe pro žáky 2. a 3. ročníku jsou zrušeny.

4. Od 16. dubna 2020 jsou pro žáky zavedeny redukované rozvrhy.

5. Žáci mají stále možnost ve škole si zapůjčit tablet, popřípadě sluchátka. Kontaktujte studijní oddělení nebo vedení školy.

6. Prosím sledujte webové stránky školy, v případě pomoci využívejte úřední hodiny školy nebo uvedené kontakty.

7. Žádáme žáky, kteří jsou v karanténě, aby tuto skutečnost neprodleně oznámili škole. (netýká se žáků, kteří se účastnili lyžařského kurzu v Rakousku)

8. Pro případné dotazy jsme na emailové adrese nebo telefonním spojení:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 773 269 272, 725 834 356